21.11.2022

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ТЕСТУВАННЯ 2022

????Згідно з оцінками, на даний час лише 79% людей з ВІЛ знають про свій статус. Знання свого ВІЛ-статусу має багато переваг.
????Чому ж так важливо знати свій ВІЛ-статус?
✔️По-перше, чим раніше людина узнає про позитивний ВІЛ-статус, тим раніше вона розпочинає життєво необхідне лікування. Раннє виявлення ВІЛ та своєчасно розпочате лікування дозволяють інфікованій людині жити довгим та повноцінним життям.
✔️По-друге, тестування на ВІЛ попереджає розповсюдженню інфекції через лікування, яке знижує вірусне навантаження в організмі до невизначаємого рівня, внаслідок чого людина не передає вірус сексуальним шляхом.
✔️По-третє, ВІЛ-тестування дозволяє зупинити передачу ВІЛ-інфекції від матері дитині. Вагітна або годуюча груддю жінка, що живе з ВІЛ, має доступ до ряду можливостей, які гарантують, що вона житиме повноцінним життям, а її дитина народиться та буде жити без ВІЛ. Але це стає можливим тільки тоді, коли жінка своєчасно узнає про свій ВІЛ-статус.
???? СЬОГОДНІ СТАРТУЄ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ТЕСТУВАННЯ.
ЦЕ ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ ПРОЙТИ ОБСТЕЖЕННЯ НА ВІЛ БЕЗКОШТОВНО, ШВИДКО ТА АНОНІМНО.
????????‍⚕️ ПОСЛУГА ДОСТУПНА:
✔️в закладах охорони здоров'я Одеси (КНП Одеської міської ради кoнсyльтaтивнo-дiaгнocтичниx центрах №№ 6, 20 та 29; центрах первинної медико-санітарної допомоги №№ 2, 3, 4, 5, 16 та 18.
Міських клінічних лікарнях №№ 1, 10, 11; міській клінічній інфекційній лікарні та клінічних лікарнях №№ 5 i 8 )
✔️в нашому Центрі боротьби з ВІЛ-інфекцією та всіх кабінетах "Довіра" у його складі.
✔️у неурядових організаціях, як приклад, БО "100 відсотків життя. Одеса" .

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне